5 Ocak 1964 yılında Çorum’da dünyaya geldim. Babamın vazifesi gereği 4,5 yaşında iken Yozgat’ın Boğazlıyan ilçesine taşındık. 6 yaşında , bu defa dört yıl kalacağımız Artvin’in Hopa ilçesine taşındık. Çocukluğumun en güzel günleri Hopa’da geçti. İlkokula orada başladım. Yaz kış okul dışında tüm vaktim doğada geçti. Arkadaşlarımla dağlarda çilek , çiçek topladım, kaynağından kana kana su içtim. Yüzmeyi, balık tutmayı Hopa’da öğrendim. En sevdiğim, hala en büyük tutkum olan sinema ile Hopa’daki yazlık sinemada tanıştım. Ailecek seyrettiğimiz 1970’li yılların Yeşilçam filmlerinde çok güldüm, çok ağladım. 4. sınıfın bitmesine iki ay kala Ankara’ya taşınırken de ağladım. Hopa’dan sonra Ankara’yı hiç sevmedim. 1974’ten itibaren Ankara’da yaşadım. İlkokulu Bahçelievler Ulubatlı Hasan İlkokulunda bitirdikten sonra Kocatepe’ye taşındık. Ortaokulu ve Liseyi Kocatepe Mimar Kemal Lisesinde okudum. 12 Eylül öncesinde o karanlık terör günlerini yaşadıktan sonra 1982 yılında girdiğim Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünden 1986 yılında mezun oldum. 1987 yılında Türkiye İş Bankası’na uzman yardımcısı olarak girdim. Genel müdürlük birimlerinde çeşitli kademelerde çalışmanın ardından, bankanın genel müdürlüğü İstanbul’a taşınırken Ankara’da kalmayı seçtim. Sevgili bankamdan 2014 yılında şube müdürü iken emekli oldum. 1994’te evlendim. 1998 ve 1999’da baba oldum.

Henüz emekli olmadan önce, yönetmen Aclan Büyüktürkoğlu’nun senaryo yazım atölyesine 1,5 yıl süreyle katıldım. Um-Ag Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nın düzenlediği yazma seminerine iştirak ettikten sonra öykü yazmaya başladım.

Uluslararası Ankara Öykü Günleri Derneği’nin önce etkinliklerine daha sonra Derneğin yönetim kuruluna katıldım. Burada edebiyat dünyasından birçok yazarla tanışma fırsatı buldum. Çankaya Belediyesi, Ankara Üniversitesi ve Derneğimizle ortaklaşa, birçok yazarın katıldığı Ankara Uluslararası Öykü Günleri etkinliklerine yazar ve etkinlik komitesi üyesi sıfatıyla faal olarak iştirak ettim.

Cemil Kavukçu ve Fadime Uslu tarafından gerçekleştirilen öykü atölyelerine katılarak yazarlığımı geliştirmeye çalıştım.

İlk kitabım “Melekler Orada Değildi” Temmuz 2020’de , ikinci kitabım “Yeryüzü Cehennemi” Şubat 2023’te yayımlandı.

Öykü ve edebiyat yazılarım, “Dünyanın Öyküsü, Lacivert Dergilerinde ve edebiyathaber.net sitesinde yayımlandı.

Ankara ve Datça’da yaşamaktayım.